Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

Marvel's The Punisher 1x2

Two Dead Men

Pasi i vrasin familjen, marinsi veteran Frank Castle kërkon të vërë vetë drejtësinë në vend dhe njihet me nofkën “The Punisher (Ndëshkuesi)”. Objektivi i tij ishte hakmarrja, por pasi e realizon, e shkuara e luftës do ta përndjekë…

Nov. 17, 2017

Marvel's The Punisher season 1