Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

El Chapo 2x7

Episode 7

Joaquín Guzmán Loera i premton ‘Don Sol’ për t’i dhënë fund luftës së dështuar kundër trafikut të drogës dhe për ta qetësuar vendin. Mijëra njerëz të pafajshëm pësojnë pasojat e tmerrshme të përplasjeve mes “Federatës”, “The Emes” dhe “Chente”.

Dec. 15, 2017

El Chapo season 2