Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

El Chapo 2x3

Episode 3

Joaquín Guzmán Loera shpëton duke u rimarrë nga GAFES dhe më pas i bind ata që të punojnë për organizatën e tij. ‘El Chapo’ krijon ‘Organizaten’ me udhëheqësit më të lartë të trafikut të drogës pas vdekjes së vëllezërve Avendaños.
Dec. 15, 2017

El Chapo season 2