Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

El Chapo 1x5

Episode 5

Qeveria ofron një shpërblim për kapjen e El Chapo,  ai është i detyruar të fshihet dhe duke bërë disa plane për të ikur nga vendi.

May. 15, 2017

El Chapo season 1